X
تبلیغات
زولا
دلنوشت
  
 دلنوشته هایی سپرده در دست باد!
 
آرشیو
موضوع بندی
 
پنج‌شنبه 19 آذر‌ماه سال 1388
به دیدار خاطرات سبز


پاییز دانشکده شهید عباسپور 

شاید اگر عمری باشد دیگر بار به دیدار سپیده دمانِ سپیدارهای تنهایی ام بروم و یکبار دیگر خلوت خود را با زمزمهء برگهای زرد پاییزی مزین نمایم.شاید اگر عمری باشد به دیدار همه سالهای بر باد رفتهء خود در فاصلهء خوابگاه تا آموزش بروم و حسرت بخورم بر همهء آن غفلت های بی امان گذشته و بخندم بر همهء آن خیالها و ارمانهای رنگ پریده. 

شاید اگر عمری باشد به سیاحت همه ان سالهای جوانی ام بروم و دوستانی که تنها سرمایهء بجامانده از آن سالهای سوخته و خاطرات گذشته می باشند. 

شاید اگر عمری باشد...!  

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ 

چهارمین مجمع عمومی انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت آب و برق(شهید عباسپور) 

 جمعه 27/9/ 1388 ساعت 9 صبح

چهارمین مجمع عمومی

انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعت آب و برق

(شهید عباسپور) 

 مطابق مصوبه هیأت اجرایی مجمع عمومی دو سالانه انجمن در تاریخ جمعه 27/9/ 1388 ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد . دستور کار اصلی نشست انتخاب دبیر و اعضای هیأت اجرایی و بحث پیرامون نیازها و مشکلات دانش آموختگان خواهد بود.

 در ضمن خواهشمند است، با اطلاع به سایر دانش آموختگان، ما را در برگزاری پرشکوهتر مجمع یاری نمائید.

موجب سپاسگزاری است که با تماس با دفتر انجمن دانش آموختگان از طریق تلفکس  یا ارسال مشخصات(نام ونام خانوادگی،رشته تحصیلی ،سال ورود،شماره تلفن ،تعداد افراد همراه،درخواست اسکان)به ایمیل ما را از شرکت یا عدم شرکت خود و دوستانتان در این مجمع مطلع نمائید. اطلاع از تعداد تقریبی شرکت کنندگان، ما را در تهیه تدارکات لازم جهت مجمع، یاری خواهد نمود.

 تلفکس:02173932180
graduates_pwut@yahoo.com :ایمیل  دانش آموختگان محترم دانشگاه صنعت آب وبرق که مایل به نامزدی در انتخابات دبیر، اعضای هیأت اجرایی و بازرسین انجمن می باشند، می توانند با دفتر انجمن دانش آموختگان تماس گرفته و به صورت تلفنی ثبت نام نمایند و  در صورت تمایل نوشته ای شامل: بیوگرافی، شرح فعالیتهای حرفه ای گذشته و حال، برنامه ها و ... خود را (به صورت فردی یا گروهی) به آدرس پست الکترونیکی انجمن دانش آموختگان:    graduates_pwut@yahoo.com   ارسال نمایند


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 232796


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها