X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
دلنوشت
  
 دلنوشته هایی سپرده در دست باد!
 
آرشیو
موضوع بندی
 
شنبه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1388
وعدۀ دیدار


    
یکشنبه 13 اردیبهشت‌ماه سال 1388
احمدی نژاد در شیراز


در راستای اینکه مدتی است سر در عرصۀ مجازی دیگری می چرخانیم و بدین عرصه نمی رسیم.لاجرم تحفه ای از کتاب چهره ها(facebook)بدین جا به ارمغان آورده ایم.  

  ..................

-هوای شهر دگرگون شد از قدوم میمون احمدی نژاد  

-احمدی نژاد باز هم شگفتی می آفریند، این بار باید باور کرد، او اولین رئیس جمهوری خواهد بود که فقط برای چهار سال بر صندلی ریاست تکیه خواهد زد.
-شهر چندی ست که رفته است به خواب
-به به...جات سبز احمد جون ببینی ...چه دگرگونی که بود...چه حال و هوایی...چه دوستدارانی... در رابطه با شگفتی هم که میگم این ها رو بگین می تونه یه ذره از این استرس لعنتی کم کنه شاید واستون....اما به هر حال زهی خیال باطل :))
-... جان، نیاز به حضور در حافظیه نبود تا ببینم چه استقبالی از رئیس جمهور محترم شده! لازم بود سری به مدارس بزنم تا ببینم امروز همه به دیدار یار شتافتند، یک تماس با دوستان در ادارات مختلف نشون می داد که مدیران دولت نهم تمام کارمندشون رو با هزینه شخصی!!! به حافظیه فرستادند. ورودی های شهر شیراز مهمان اتوبوس های ستاد استقبال مردمی!!! شهرستانها (ستاد استقبال فرمانداری) بود. 
-بله بله....پس چی فکر کردی احمد جان...تازه یادت رفت اسمی از استخر رایگان....کامیون هایی با بار سیب زمینی....پرتقال اسرائیلی...صبحانه....ناهار و احیانا شام بیاری پسرم.
یه عده هم که تو تصاویر و فیلم ها مونتاژ کرده بودن.
کلی هم سرباز لباس شخصی آورده بودن.
نمی دونم چرا گاری نیوز اینا رو واسه شیراز نگفت.!
من هم با هزینه شخصی پدرم که در جیبم گذاشته بود با اتوبوس رفتم استقبال تازه :))
توی تاکسی سر صحبت که باز شد راننده گفت پشت کارخانه روغن نباتی انبوهی از اتوبوس مشغول پیاده کردن مسافرین بودند جلوی یکی از اتوبوسها نوشته بود:دارب اتوبوس شماره 52
تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!و الخ 
-... جان، اگر با چشم خودم ندیده بودم مطمئن باش می گفتم سایت ها نوشتن. نمونه ی دیگرش هم سخنرانی جناب آقای هرندی، وزیر محترم ارشاد، در جمع اعضای محترم کانون های فرهنگی مساجد، طبقه اول تالار حافظ کاملا پر نشده بود و طبقه دوم خالی خالی بود، جناب وزیر مرحمت فرموده یکمی بد و بیراه نثار دولت خاتمی نموده و اظهار داشتند که فرهنگ دستاورد دولت نهم بود. بعد از مراسم هم از حضار با چلو کباب-مرغ پذیرایی شد که اونم حتما از جیب مبارک وزیر محترم بود.
-بعد از اتمام پذیرایی و راهنمایی عزیزان حاضر در صحنه به بیرون، اتوبوس هایی خودنمایی می کرد که منتظر مسافران خسته از سخنرانی های امروز و آماده حرکت به سمت شهرستان های خود بودند.
راستی آخر معلوم شد اون 124 هزار میلیارد دلار کجا فته ؟
-عجب...نمی دونستم توی یه جمع محدود مثل کانون های فرهنگی باید سالن مملو از جمعیت می شد...حرف جناب وزیر هم کاملا صحیح بوده و بی فرهنگی دستاورد بزرگ دولت هفت و هشت بود اگر بخوایم فرض کنم فرهنگ دستاورد دولت نهم نبوده!...پذیرایی هم کار بجایی بوده چون مجلس تخصصی بوده و کانون های فرهنگی اونقدرا جون کندن واسه این وزارت...آخرشم عرض کنم که 270 میلیارد دلار هست احمد جون....بحمدالله بصورت مساوی بین بچه های ستاد های حاج محمود تقسیم شد....خیالت تخت :))
-Seyed Mehdi Taheri 
زمانی که سرباز بودم یکبار آقای صفارهرندی( قبل از وزارتشان) آمد برای سخنرانی در پادگان مان.مجری برنامه از ایشان بعنوان سردار صفارهرندی یاد کرد.غرض آن است که ایشان پیش از آنکه یک فرهنگی باشد یک نظامی است آن هم از نوع تخریبچی!
دستاوردهای فرهنگی دولت نهم فراوان است نمونه اش سوالات دوره ضمن خدمت آموزش و پرورش درباره سیره زندگی پیامبر.زمانی که این سوالها در جامعه منتشر شد ودست به دست در میان طعنه زنندگان به دین می گشت و اسباب استهزاء مهیاشده بودمعلوم شد که این دولت چقدر بی فرهنگ نیست 
-بله جناب طاهری...اصلا در دولت قبل نه امام حسین خشونت طلب خونده میشد...نه تقلید از مراجع، کار میمون خونده می شد...نه جناب وزیر محترم چند تا زن داشت که البته تعدادش هنوز دقیق مشخص نشده....نه معصومیت امامان و پیامبر زیر سوال رفت که آخرینش و جناب شبستری افاضه کردند....نه امام زمان زیر سوال رفت...نه دنبال افکار امام تو موزه های تاریخ میگشتن...نه بی بند و باری رواج پیدا کرد....چندتا دیگه بگم سید؟؟؟ خوشم میاد سیاست شما همیشه فرار به جلو هست
-Seyed Mehdi Taheri 
بحث خدشه در عصمت پیامبر و امامان و امام زمان که در دولت فعلی اتفاق افتاده است
تعدد زوجات جناب وزیر بر فرض صحت هم مشکل شرعی ندارد مگر اینکه شما یک فمنیست دو آتشه باشید.بحث تقلید از مراجع به مثابه میمون نیز برداشت مطلوب شما و دیگر دوستانی چون شماست که از یک سخنرانی دکتر آغاجری بدینگونه تقطیع و استنتاج شده است.
در موردخشونت طلبی امام نیز چون شخصاً مقاله مربوطه را نخوانده ام و صرفاکلیاتی از آن را شنیده ام اظهارنظری نمی کنم.کمااینکه هیچ نسبت فکری و علاقه ذهنی میان خود و فرد مشارالیه سراغ ندارم.علی کل ٍ اینها وقایع اتفاقیه ای است که نه از جانب دولت خاتمی بل از جانب منتسبان به اصلاح طلبی رخ داده است.ولی قضیه سیره نبوی از درون اموزش و پرورش دولت کریمه بروز پیدا کرده.
در مورد رواج بی بند و باری نیز باید بگویم نه اینکه اکنون علی رغم گشتهای ارشاد شاهد ارتقاء اخلاقی جوانان هستیم.پس قضیه شیطان پرستی و رواج موسیقی رپ مستهجن و انتشار فیلمهای خصوصی و...که در این دولت کریمه دامنگیر جوانان شده است را چه می گویید.راستی قضیه قاچاق زنان به دبی و سرداری که با چندین زن برهنه در حال ادای فریضه جماعت دستگیر شد را چه کنیم
علی رغم همه این حرفها بنده اعتقاد ندارم که بگونه مطلق دولت اصلاحات سپید است و دولت کریمه سیاه 
Seyed Mehdi Taheri
معاشران گره از زلف یار باز کنید
شبی خوش است بدین قصه اش دراز کنید
-قطعا بنده هم قسم حضرت عباس بر معصوم بودن این دولت نخورده و نمی خورم... در رابطه با گشت های ارشاد و جلوگیری از بی بند و باری در این دولت باید گفتت همه هنرش به این بود که وضع را در همه تابستان 4 تاکنون نگه داشته است و این خود هنر بزرگی است بجای خود....در رابطه با قضیه قاچاق زنان می توانید از سایت دکتر عباسی در سخنرانی "پاسخگویی" ایشان از اصل ماجرا باخبر شوید و با استناد تر صحبت نمایید
در رابطه با تنها قضیه ضد فرهنگ و دین که این همه مانور می فرمایید مشاهده نمودید که عوامل این کار همهگی مجازات شدند و از کار برکنار...و جای شکرش باقیست که این اتفاق در این دولت افتاد که دست خالی نباشید....کاش مقداری از افاضات آغاجری ها و سروش ها و شبستری ها برایم می گفتید و اینکه صدای کسی هم در نمی آمد ... فاسد بودن فردی در نیروی انتظامی که اگر فکر کنید متوجه می شود عزل و نصبش کاری به دولت ندارد هم نمیتواند نقطه ننگی بر بدنه دولت نهم باشد. با تشکر و احترام 
......... 
پی نوشت:بنا بدلیل آنکه ممکن بود برخی نپسندند که اسامی و مشخصاتشان اینجا آورده شود چهره و نام آنها حذف گردید.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 233166


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها